Przejdź do treści

One Trap

Borykają się z nimi zarówno mieszkańcy wsi, jak i miast. Gryzonie i inne szkodniki wyrządzają szkody w gospodarstwach domowych, ale także w magazynach, sklepach, itp. Nie tylko zostawiają po sobie odchody czy pogryzione przedmioty, ale mogą także roznosić wiele chorób.

Jak można się ich pozbyć? Zwalczanie gryzoni nie jest łatwym zadaniem. Metody zwalczania tego typu szkodników należy dobrać indywidualnie, mając na uwadze lokalizację, rodzaj oraz liczbę szkodników, z którymi chcemy się rozprawić. Każdy gatunek wymaga bowiem innego zestawu rozwiązań. Dlatego polecamy skorzystać z profesjonalnej pomocy i postawić na kompleksowe usługi DDD. Oferujemy profesjonalne odkażanie i usuwanie szkodników sprawdzonymi metodami, za pomocą fachowego sprzętu.

Deratyzacja przeprowadzona przez naszych fachowców pozwoli nie tylko na usunięcie gryzoni, ale także zabezpieczy obiekty przed ich ponowną inwazją. Czynności te przeprowadzane są przy wykorzystaniu metod mechanicznych, a także środków chemicznych.

Nasza firma oferuje także zwalczanie innych szkodników. Nie są nam straszne pchły, jak i pluskwy, szerszenie, karaluchy, mole spożywcze i inne insekty. Skuteczną metodą na zwalczanie szkodników jest dezynsekcja, która pozwala pozbyć się dorosłych owadów, ale także ich larw i jaj. Za pomocą specjalnych preparatów dodatkowo odkazimy pomieszczenia, by zniszczyć wszelkie drobnoustroje.

Usługi DDD pozwalają skutecznie rozprawić się z nieproszonymi gośćmi. Warto jednak podjąć działania, które pomogą uniknąć podobnych problemów w przyszłości. Pomocna może być m.in. dezynfekcja, czyli odkażanie, które sprawdzi się w domach, obiektach użyteczności publicznej, jak i w samochodach.

Skontaktuj się z ONE TRAP

Postaw na profesjonalistów – zadzwoń do ONE TRAP! Zaufało nam wielu klientów, gdyż cechujemy się skutecznością i szybkością w realizacji zlecenia. Dysponujemy sprawdzonym i bezpiecznym sprzętem, jak i wieloletnim doświadczeniem w zwalczaniu szkodników. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.