ONE TRAP Andrzej Ziółkowski

Zwalczanie pluskwy domowej


Zwalczanie pluskwy domowej jest jednym z trudniejszych zabiegów dezynsekcyjnych. Nie ma znaczenia dla pluskwy czy jest w domu czysto czy brudno, wędruje z człowiekiem. Pluskwy pojawiają się wszędzie Elbląg, Braniewo, Pasłęk , Nowy Dwór Gdański, Malbork, Morąg, Frombork, Kadyny, Tolkmicko, Stegna, Sztutowo, Kąty Rybacki, Krynica Morska, od kawalerki po hotel ****.

Jak rozpoznać czy mamy w mieszkaniu pluskwy? W pierwszej fazie pluskwy mieszkają bardzo blisko żywiciela czyli w łóżku. Charakterystycznym objawem są czarne kropki w okolicach drewnianych elementów łóżka, na pościeli itd. Na ciele pojawiają się drobne swędzące krostki.

Kiedy już wiemy że mamy pluskwy, jak dalej postępować? Wyrzucanie łóżek na śmietnik nie rozwiązuje problemu, nie wszystkie znajdują się w łóżku. Często można spotkać je w listwach przypodłogowych, kontaktach, za obrazami, w fotelach itp. Samodzielne odpluskwianie za pomocą dostępnych środków chemicznych w 99% przypadków będzie nie skuteczne. Samodzielne stosowanie urządzeń parowych powoduje rozproszenie się pluskiew po całym mieszkaniu.

Zanim wydasz sporo pieniędzy na różne środki i stwierdzisz, że nie dajesz sobie rady z pluskwami może warto skorzystać z firmy Dezynsekcyjnej. Im też nie zawsze udaję się rozwiązać problem z pluskwami za pierwszym razem ale mają większe doświadczenie i nie jedną wygraną walkę z nimi.


Zapoznaj się z naszą ofertą...