ONE TRAP Andrzej Ziółkowski

Dezynfekcja


Dezynfekcja - postępowanie mające na celu niszczenie drobnoustrojów i ich przetrwalników

Naszą ofertę kierujemy do:
Właścicieli samochodów z klimatyzacja ( i nie tylko), ponieważ ozon odgrzybia i dezynfekuje klimatyzację oraz usuwa zapachy np. po dymie papierosowym. W samochodzie spędzamy sporo czasu dojeżdżając do pracy, czy jadąc z rodziną na wycieczkę, jednak często lekceważymy konieczność odgrzybiania klimatyzacji. Ozon odgrzybi klimatyzację Twojego samochodu i usunie ewentualne nieprzyjemne zapachy. Jego cząsteczki docierają do najtrudniej dostępnych zakamarków parownika klimatyzacji, dzięki czemu skutecznie spełnia swoja rolę. Dzięki zabiegowi Ty i Twoja rodzina będzie mogła bezpiecznie korzystać z systemu klimatyzacji w samochodzie. A może chcesz sprzedać samochód? Jeśli tak. Warto go wcześniej wyozonować, aby potencjalny klient chętniej kupił auto, które będzie pachniało świeżością.

Właścicieli mieszkań, domów - warto co jakiś czas ozonować przestrzeń, w której mieszkamy, łazienkę, sypialnię, szafy na ubrania czy buty, aby zlikwidować alergeny, roztocza, bakterie, wirusy.

Żłobki, przedszkola - chyba żaden rodzic nie ma wątpliwości, co do tego, że jego dziecko w żłobku, przedszkolu, powinno przebywać w czystych i higienicznych warunkach. Żłobki i przedszkola to miejsca szczególnie narażone na rozwój bakterii i wirusów. W trosce o nasze pociechy proponujemy ozonowanie jako skuteczne i bezpieczne rozwiązanie, które eliminuje źródło bakterii i wirusów, oczyści pomieszczenia, ale i wyposażenie czyli zabawki, dywany, meble. Bardzo ważnym aspektem jest również zapobieganie infekcjom oraz zakażeniom dzieci, szczególnie w sezonie grypy i przeziębień przez regularne ozonowanie pomieszczeń w żłobkach i przedszkolach.

W naszej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości generatory ozonu, dzięki czemu nasza praca jest skuteczna.

Zapoznaj się z naszą ofertą...